Електрофурнітура JUNG (Німеччина)

Протягом більш ніж 100 років ім’я JUNG відповідає вищої якості технологій і дизайну. З днів заснування компанія слідувала філософії «прогрес, як традиція». З моменту заснування підприємства продукція JUNG (Юнг) виготовляється виключно в Німеччині. JUNG є першим виробником електроінсталяційних пристроїв і систем, які одержали від TUV NORD право відзначати вироби знаком «Made in Germany». JUNG дотримується свого курсу, пропонуючи фахівцям і ринку широкий діапазон електрофурнітури і систем, які є зразковими з точки зору технології, якості, користувальницької зручності і дизайну.

Німецька компанія JUNG має безліч нагород і премій від дизайнерів, архітекторів та інженерів з міжнародних спеціалізованих виставок і конкурсів. Одна з новітніх нагород була отримана на міжнародному конкурсі PLUS X AWARD: JUNG був визнаний переможцем, як найбільш інноваційний бренд 2016 року в номінації «Електро- та медіа- технології». Німецька електрофурнітура та обладнання KNX JUNG представлені на референтних об’єктах по всьому світу в різних сферах: житлове будівництво, офісні та адміністративні будівлі, готелі, об’єкти культури і освіти, охорони здоров’я і спорту.

Електрофурнітура JUNG представлена наступними лінійками:

  • Розетки і вимикачі Jung А-програма. Від стандартної серії до лінії ексклюзивного дизайну, поєднує гармонію форми і функцій. Акцент зроблений на високоякісному дуропласті або термопласті, а також в комбінації з кольоровим склом у виробах розеток і вимикачів. Програма включає серії: AS500, AS500 універсальна, AS500 антибактеріальна, A500, A creation, A plus.
  • Розетки і вимикачі Jung CD- програма. Відрізняється округленими формами, високоякісним виконанням з дуропласту, термопласту і їх варіантами. Дозволяє використовувати додаткові кольори в рамках вимикачів, розеток. Програма включає серії: CD500, СD500 універсальна, CD plus.
  • Розетки і вимикачі Jung SL-програма. Унікальна якість серії надають м’які лінії, а також комбінація лакованого і анодованого алюмінію або акрилового скла електрофурнітури.
  • Jung LS-програма. Серії LS представляють найширший вибір матеріалів і форм електрофурнітури. Це найбільш підтримувана серія вимикачів JUNG протягом більше 40 років. Від класичного дизайну в кольоровому дуропласті до високоякісних металевих і екстравагантних версій зі скляними рамками вимикачів, розеток. Серії LS демонструють максимум гнучкості при найвищих стандартах дизайну і різноманітним функціоналом. LS-програма регулярно допрацьовується новими серіями і включає в себе наступні: LS990, LS990 Metal Finish, LS ZERO (вбудована серія), LS990, Les Couleurs, Le Corbusier (кольорова серія), LS-design, LS plus, FD-design.
  • Накладні серії Jung. Ударостійкі розетки і вимикачі зі ступенем захисту IP44. Повний досконалість форм і функцій – захист від впливу погодних факторів і опору УФ-променів, термоактивний пластик. Серії електрофурнітури: WG800, WG600, AP600.
  • Jung ECO profi. Дана серія є самою бюджетною в продуктовій лінійці JUNG. Але традиційно відповідає вимогам якості механізмів розеток і вимикачів «Made in Germany», в поєднанні з ергономічністю і простотою ліній. Електрофурнітура виконана з високоякісного термопласту.

KNX кнопочні модулі Jung серії F50 (Німеччина)

Ви отримуєте стильну і функціональну альтернативу цілому піаніно з вимикачів або пультів від штор, кондиціонерів, від проектора … До того ж всі системи можна об’єднувати в гнучко програмовані сценарії.

Тепер кожен Розумний вимикач Jung F-50 у Вашій кімнаті оснащений не тільки датчиком температури повітря в приміщенні, а й має можливість підключити датчик, який монтується в підлогу і зможе управляти теплою підлогою, будуючи повноцінну систему управління кліматом.

Багатофункціональні кнопкові модулі F-50 JUNG представлені в дизайні лінійок AS, A, CD і LS. Завдяки цьому вимикачі можна легко підбирати під дизайн приміщення і комбінувати з іншими електроустановочними виробами.

На поле панелі можна нанести написи і символи за допомогою лазерного гравіювання або кольорового друку. Це дозволить оптимізувати розподіл функцій і ідентифікувати кнопки вимикача для більшої зручності.

Також можлива реалізація вбудованої «заподліцо» серії вимикачів і розеток Jung LS Zero. Наприклад, внутрішні вбудовані розетки і вимикачі дуже зручно використовувати в дерев’яних фасадах, на кухні або в меблі.

Вимикачі Jung серії F40

Компанія SmartON Розумний будинок представляє серію розумних вимикачів JUNG F40 з ідеальним поєднанням німецької функціональності і сучасного дизайну.

Нові універсальні KNX кнопочні модулі F40 тепер комплектуються датчиком температури!

Встановлені в приміщенні, ці датчики можуть передавати дані на KNX привід клапана, забезпечуючи при цьому енергозберігаюче регулювання температури приміщення.

Такі розетки і вимикачі Jung серії LS zero зручно використовувати у вигляді вбудованих невід’ємних модулів частини меблів, наприклад на кухні, в дерев’яних фасадах.

І звичайно ж, як у будь-якого KNX вироба, є можливість керувати сценаріями, що об’єднують освітлення, клімат, штори …, які при необхідності можна перепрограмувати в залежності від Ваших побажань.

Сенсорна панель JUNG Smart Control 7 "

За допомогою Smart Control 7″ ви керуєте з одного пристрою УСІМА системами в вашому домі, в тому числі бездротовими елементами eNet, домофонами, і, природно, системою автоматизації KNX.

Сенсорна панель Jung відображає всі наявні програми в одному вікні, вибрати які можна, натиснувши на відповідну іконку. Так само Ви можете в будь-який момент завантажувати додаткові програми.

Установка може здійснюватися як горизонтально, так і вертикально, в залежності від Вашого вподобання. А елегантна рамка в чорному кольорі або кольорі алюмінію дозволяють smart-панелі служити яскравим акцентом на стіні, яка виступає над стіною всього на 3 мм.

Розетки і вимикачі Jung Eco Profi

Eco Profi від Jung – ідеальне поєднання ціна / якість для розеток і вимикачів!

Компанія SmartON Розумний Дім представляє серію Jung Eco Profi. Уявіть ідеальну німецьку якість механізму зі срібною контактною групою, але з більш демократичною ціною для накладок і рамок з термопласту, вироблених в Європі (Литва).

Як багато разів ми бачили коли замовники намагаються заощадити на шкоду якості і здоровому глузду! Наприклад, в прихованих місцях кухні використовують дешеві розетки. І, як наслідок, найбільше навантаження в будинку від духової шафи або печі отримують найгірші розетки! Їх же не видно – туди Китай поставимо 🙂

Серія електрофурнітури Eco Profi має демократичні ціни і німецьку гарантію на розетки Jung – 30 000 контактів з вилкою під навантаженням, і на вимикачі Jung – 25 000 включень / виключень під навантаженням.

Кольори електрофурнітури Jung: білий, слонова кістка, антрацит, алюміній.

Наявність декоративної серії розеток і вимикачів Jung Eco Profi Deco. Монтаж рамок: горизонтальний і вертикальний.

Рамки для розеток і вимикачів Jung Eco Profi Deco представлені в горизонтальному і вертикальному варіанті

Ступінь захисту німецьких розеток і вимикачів Jung IP 44 при використанні захисної мембрани.

Серія сумісна з усіма елементами електрофурнітури серій Jung A500 і AS500.

Розетки і вимикачі Jung LS Zero

Eco Profi від Jung – ідеальне поєднання ціна / якість для розеток і вимикачів!

Компанія SmartON Розумний Дім представляє серію Jung Eco Profi. Уявіть ідеальну німецьку якість механізму зі срібною контактною групою, але з більш демократичною ціною для накладок і рамок з термопласту, вироблених в Європі (Литва).

LS ZERO інтерпретує кращі дизайнерські напрацювання класичного вимикача LS990 в варіанті для вбудованої інсталяції. Незалежно від виду монтажу – в меблі, цегла або гіпсокартон – серія вбудованих розеток і вимикачів LS ZERO всюди забезпечить бездоганно плоске сполучення пристрою з поверхнею установки. Таким чином, концепт приміщення набуває нових, строгих художніх акцентів. І, зрозуміло, серія внутрішньої електрофурнітури LS ZERO відповідає всім вимогам, що висуваються до сучасної електроустановки.

Крім стандартних кольорів розеток і вимикачів Jung LS Zero доступні кольори палітри Ле Корбюзьє. Також доступні всі контролери управління для системи автоматизації KNX і Домофонні внутрішні станції.